078-68 22 066
info@deblomvastgoed.nl
  • Home
  • Diensten
    • Energie
      • Energielabel
      • Maatwerk Energieadvies
    • Woningen
      • Aanbod woningen
      • Verkoop van uw woning
  • Blog & Nieuws
  • Contact

Bouwtechnische keuring tegenwoordig in het koopcontract

Posted on april 12, 2019
Geen reacties
Bouwtechnische keuring koopcontract

Huizenkopers beter beschermd door bouwtechnische keuring in koopcontract

Vanaf 1 februari 2018 staat een bouwkundige keuring standaard in het koopcontract. Dat hebben Vereniging Eigen Huis (VEH) en de Consumentenbond afgesproken met makelaarsorganisaties NVM, VBO Makelaar en VastgoedPro. Na een bouwtechnische keuring kan de koper afzien van het kopen van een huis als er ernstige gebreken blijken te zijn of als herstelkosten boven een bepaald maximum uitkomen.

De bouwkundige staat van een woning is belangrijk, maar te vaak een kwestie van gissen. Bouwkundige gebreken en achterstallig onderhoud kunnen echter grote (financiële) gevolgen hebben!

Tijdens de uitgebreide visuele, bouwtechnische keuring wordt de woning nauwkeurig én onafhankelijk beoordeeld. Gebreken en achterstallig onderhoud worden gelokaliseerd en gefotografeerd. Het rapport geeft een helder beeld van de staat van de woning, inclusief een raming van herstelkosten op korte en lange termijn. Onze rapportages worden opgesteld volgens de NHG richtlijnen.

Uw inspecteur Tom de Blom 088-1005056 Woningkeur Hendrik Ido Ambacht – voor het gehele Drechtstedengebied, Alblasserdam, Ridderkerk en Noord-Brabant.

Vorig bericht
CV ketelverbod voorlopig van de baan
Volgend bericht
Verbod Asbestdaken van de Baan
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Doorzoek de berichten

Meest recente berichten

  • Toezicht op “Het verplichte Energielabel Gebouwen bij verkoop/verhuur”
  • Flexwoningen de (tijdelijke) oplossing voor het woningprobleem?
  • De Blom Vastgoed Energiekeuringen voor Energielabels en adviezen Utiliteit en Woningen Detail (BENG) bericht 3 van 3
  • De Blom Vastgoed Energiekeuringen voor Energielabels en adviezen Utiliteit en Woningen Detail (BENG) bericht 2 van 2

Categorieën

  • Bouwkundige keuring
  • Energielabel
  • Energielabel EPA W en U
  • Flexwoningen
  • Klanten vertellen
  • Vastgoedopleiding
  • Wonen op het water

Over De Blom Vastgoed

  • Onafhankelijk en objectief
  • Scherpe prijs en snelle levering rapportages
  • Meer dan 30 jaar ervaring
  • Persoonlijke aanpak

Privacy Policy
Algemene voorwaarden

Recente berichten

  • Toezicht op “Het verplichte Energielabel Gebouwen bij verkoop/verhuur” augustus 31, 2023
  • Flexwoningen de (tijdelijke) oplossing voor het woningprobleem? augustus 10, 2023
  • De Blom Vastgoed Energiekeuringen voor Energielabels en adviezen Utiliteit en Woningen Detail (BENG) bericht 3 van 3 augustus 10, 2023
  • De Blom Vastgoed Energiekeuringen voor Energielabels en adviezen Utiliteit en Woningen Detail (BENG) bericht 2 van 2 juli 19, 2023

Contact

info@deblomvastgoed.nl
078-68 22 066
Van der Lekstraat 87, Hendrik-Ido-Ambacht
LinkedIn
Facebook
Twitter
© 2023 De Blom Vastgoed
Webdesign: B&B Marketing